ZMĚNA REŽIMU ORDINACE PRAKTICKÉHO LÉKAŘE:

Všechna opatření zavádíme, abychom  Vás uchránili nebezpečí viru a abychom mohly se sestřičkou co nejdéle pečovat o Vaše zdraví bez hrozby karantény. 

-prosíme nechoďte na preventivní odběry, o ostatních se domluvíme, pokud to není nezbytné, nechoďte na kontroly ke specialistům. Štítná žláza prostě počká...

-každou návštěvu v naši ordinaci předem konzultujte telefonicky- pokusíme se poradit, ev. si domluvit naplánovanou návštěvu.

-využijeme kapacitu parkoviště-čekárna bude zavřena, prosím nečekejte ani ve vestibulu, zatelefonujte, zapíšeme si u nutných vyšetření pořadí a  budeme Vás vpouštět jednotlivě. Kdo ji máte, přijďte na vyšetření s rouškou.

- odložte zbytečná vyšetření- co nepočká je dušnost, neurologické příznaky, bolesti na hrudi, vysoké horečky, velké hubnutí, krev ve stolici, odkašlávání krve...- i tak prosíme o telefonickou  konzultaci.

- trvalé léky Vám napíšeme cestou esemesky... opravdu to jde i na obyčejné mobily.

-kontroly tlaku a ukončení neschopností zvládneme telefonicky.

- rušíme všechny preventivní prohlídky a prohlídky do zaměstnání... zavolejte, domluvíme se...

-apeluji na starší a chronicky nemocné pacienty- vyvarujte se kontaktu s rodinou, nákupy před dveře a hovory po telefonu. A nechoďte nakupovat.... 

- vím, že je těžké někam umístit děti, ale prarodiče nad 65 let nebo pokud nejsou zdraví, nedávejte jim na hlídání děti.

PROSÍME NEPIŠTE NA  EMAIL ORDINACE, NENÍ NYNÍ AKTIVNÍ

A hlavně dělejte něco, co Vám dělá radost, zavolejte přátelům, co jste je dlouho neslyšeli a dokud Babiš dovolí, jděte izolovaně na procházku. Dobře spěte a zdravě jezte. Buďte opatrní, ale nenechte se zlomit strachem. 

MUDr.Klára Matoušová -praktický lékař pro dospělé- Vestecká 2, Zlatníky-Hodkovice,  tel: 775 755 001