Zveme Vás na cestovatelskou online přednášku Martina Mykisky s tématem „AFGHANISTÁN – ZEMĚ PRACHU A RŮŽÍ“. Pro Martina Mykisku je cestování a poznávání jiných zemí životníafghanistan fotky náplní.  Navštívil od Himalájí, Antarktidy, Afghánistánu mnoho krásných míst naší Země, poznal mnoho jiných způsobů života.

Sám k  přednášce uvádí:

„Afghánistán je země nesmírně hrdých a pohostinných lidí, země s dlouhou historií a významnou polohou na křižovatce kultur. Země krásných hor a drsného života v nich... V první části přednášky vás zavedu do unikátní a neopakovatelné atmosféry Afghánistánu pod vládou Tálibánu. V druhé části vyprávění pak objedeme značnou část země, hory, města i zapadlé vesničky a nasajeme relativně optimistickou náladu po pádu Tálibánu...
Během celého vyprávění vás postupně seznámím s řadou místních obyvatel, které jsem na svých dvou cestách poznal, vyzpovídal anebo jinak navázal kontakt. Hloubka a směs lidství a hrdosti, jakou jsem často objevoval u Afghánců mezi ruinami jejich totálně zničené země, byla něco, co vezme za srdce snad každého aspoň trochu přemýšlivého člověka..“.

Přednáška bude probíhat v pátek 9. dubna od 20:00 hodin.

Zájemci o přednásku napište na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , pošleme vám vstupní údaje.