Vážení,zajicek na koni

dovoluji si Vás oslovit jménem obecně prospěšné společnosti Zajíček na koni, o.p.s.

Zajíček na koni, o.p.s. už téměř 20 let pomáhá těm, kteří to potřebují. 

V době nadcházejícího adventu se zaměřujeme zejména na děti, které podporujeme. Našimi klienty jsou děti z rodin sociálně slabých, často vedených samoživitelkami. Všechny tyto děti známe osobně a víme, že všechny s napětím očekávají Vánoce a příchod Ježíška. 

V této souvislosti si Vás dovolujeme oslovit s projektem „Staňte se Ježíškem 2023“. Cílem tohoto Projektu je především udělat dětem radost, a to prostřednictvím splněného vánočního přání. 

Projekt „Staňte se Ježíškem“ je možné blíže prozkoumat na stránkách: jezisek.zajiceknakoni.cz. Stačí si vybrat dítě a konkrétní dárek či formu pomoci. Pokud nevíte komu a jakou formou přispět, pak můžete přispět obecně a my dáme finance tam, kde jsou nejvíce potřeba: darovat na darujme.cz.

Staňte se součástí našeho týmu, staňte se Ježíškem 2023 a pomozte nám tak splnit dětská přání. 

Za jakoukoliv formu pomoci Vám předem od srdce děkujeme. 

S pozdravem za celý tým Zajíček na koni, o.p.s.

Martina Ctiborová, Ježíškova pomocnice

Zajíček na koni, o.p.s.  a Café AdAstra

provoz Café AdAstra, personalistika, projekty 

Tel.: 776326688

Chcete-li, podpořte nás nákupem v našem obchůdku : 

https://www.eshop-cafeadastra.cz/