Praktický lékař v Ohrobci? Průzkum zájmu o zřízení ordinace.

V rámci snahy o zkvalitňování života hledáme možnosti, aby v naší obci ordinoval na minimálně poloviční úvazek praktický lékař (zatím pro dospělé).

Na základě získaných informací od poskytovatelů lékařské péče je klíčový počet občanů, kteří by v případě otevření ordinace v obci změnili svého lékaře a přihlásili se (přeregistrovali) do péče lékaře v Ohrobci.

Z tohoto důvodů bychom vás chtěli požádat o zodpovězení otázky, zda byste o služby praktického lékaře měli zájem (stačí zaškrtnout odpověď).  Formulář ke stažení ZDE.

Předem děkujeme za vyplnění dotazníku za každou osobu a jeho předání na obecní úřad buď v papírové formě, nebo jeho odeslání emailem na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  do 31.12.2014.